روال کار

 

  1. فایل های طراحی شده خود را آپلود کنید.
    فایل های طراحی شده با هر فرمتی پذیرفته می شود.فرمت های مشهوری که مورد استفاده قرار می گیرند شامل PSD,PNG,AI,PDF,EPS و حتی JPG می باشد.در صورت تمایل فونت دلخواه خود را برای ما ارسال کنید. شما می توانید  فایل طراحی شده خود را یا از طریق فرم سفارش و یا از جایی دیگر آپلود کرده و لینک آن را برای ما ارسال کنید. توجه داشته باشید که حجم فایل بیشتر از ۵MB نباشد.
  2. برش و تبدیلیک بار که فرم سفارش را ارسال کرده باشید،با شما تماس گرفته خواهد شد.وظیفه ما تبدیل طرح های شما به کدهای بهینه و سازگار با تمامی مرورگرها می باشد(XHTML,HTML5,CSS,CSS3).درخواست تبدیل PSD به HTML طبق زمانبندی اولیه طی یک روز تا یک هفته تحویل داده خواهد شد.به محض اینکه کار شما به اتمام برسد نسخه پیش نمایش را برای شما ارسال خواهیم کرد تا آن را بررسی نموده و نظرات خود را برای ما بازگو کرده و ما آنها را در سایت اعمال خواهیم نمود.
  3. دیباگ و بررسی فنی و کیفیاکنون کار به اتمام رسیده است! اما  قبل از تحویل مراحل بررسی کیفی که شامل دیباگ،سازگارسازی با انواع مرورگرها،معتبرسازی کدهای قالب و پایین آوردن حجم کلی قالب می باشد انجام می شود.تا لحظه جلب رضایت کامل شما،ما همچنان در خدمتتان خواهیم بود.
  4. تحویل نهایی و تسویه حساب
    با جلب رضایت کامل شما،پس از تسویه حساب کار بطور کامل به شما تحویل داده خواهد شد.